Knihy ilustracny nakrajsveta

Na ceste Transsibírskej magistrály

V tejto knihe na viac než 50 stranách opisujem, ako precestovať krajiny, ktorými prechádza známa trasa Transsibírskej magistrály. Nájdete tu informácie o tom, čo si zobrať na cestu, ako vybaviť víza, čo robiť a nerobiť vo vlaku, ako aj alternatívne možnosti prepravy.

Kniha sa však nezameriava len na cestu vlakom. Ponúka tipy na cestovanie po Rusku, Číne, Mongolsku, Ukrajine, Kazachstane a Kirgizsku, a taktiež rady, ako si užiť jazero Bajkal a podobné zaujímavé prírodné scenérie.

Kniha bola napísaná v roku 2019 a je dostupná len v elektronickej forme.

Niekoľko náhodne vybraných strán:

Ak Vás tieto úryvky zaujali, alebo len chcete podporiť moju ďalšiu tvorbu, knihu Vám pošlem na Váš email za akýkoľvek finančný príspevok na tento účet:

SK25 8360 5207 0042 0082 3923

Do poznámky pre prijímateľa uveďte svoju emailovú adresu, aby som vedel kam mám knihu poslať.

Knihu je možné získať aj zadarmo, ak my tuto do komentárov, alebo na email napíšete dôvod. Komentár, ktorý napíšete nebude nikdy zverejnený a slúži len ako zjednodušia forma kontaktu.

Stopom na najchladnejšie miesto na zemi

Stopovanie 4km pred Ojmiakonom
Stopovanie 4 km pred Ojmiakonom v teplote -54 stupňov, Jakutsko, Rusko

Na tejto, vyše 100 stranovej, knihe intenzívne pracujem. Je už napísaná a momentálne prebiehajú práce spojené z vydaním. Pripravuje sa elektronická aj tlačená forma. Ak chcete byť medzi prvými, ktorý ju budú čítať, napíšte mi email prípadne komentár na túto stránku s Vašou emailovou adresou.

Vydanie knihy tiež môžete podporiť aj Vy, a to finančným príspevkom na vyššie uvedený účet. Nezabudnite však prosím uviesť do poznámky pre prijímateľa svoju emailovú adresu, aby som sa vedel revanšovať, až kniha bude na svete.

Ďakujem 💛

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.